Ana sayfa İlgi Çekici Dayak Yemek Güzeldirr

Dayak Yemek Güzeldirr

41
0
PAYLAŞ

Ankara Keçiören lisesinde okuyorum. O zamanlar Keçiören baya tehlikeli yerler. Millet gelip geçmeye falan korkuyo. Okulun önünde de her zamanki gibi yarım kilo jöle saçlı, uzun enseli, yere çömelik elinde tesbihle duran köşe başı abileri var.

Okulun güzel kızlarına iş atarlar, liseden biri de kızlardan birine yazarsa okul çıkışı pataküte döverlerdi :p benim öyle karı kız olayım olmadığından kafam rahat. Gerçi olsa da rahmetli abim keçiörenin estirenlerinden olduğundan sıkıntı duymazdım. Rahmetli abimin lakabı Şahan’dı, geçtiği yeri titretirdi. Neyse en yakın arkadaşlarımdan biri bi kıza yazıyo, kızın da belalısı varmış, son derse girmeden önce haber verdiler çıkışta sizi vuracaklar diye. Arkadaşımın da arkası sağlam gerçi ama pencereden bi baktık 100 kişi. Yani olayı anlatıp da biz şunun kardeşiyiz bunun yeğeniyiz diyene kadar bizi patates ederler 😂😂 dedim artık yapacak bişi yok abime yazim.

Tabi o zamanlar mesajın tanesi 2 kontür olduğundan tek mesajda bütğn hikayeyi yazıp yolladım. Ama yusuf yusufuz dışardakiler boğaz kesme hareketi yapıyo. Neyse dedim abim biz çıkana kadar gelirse olay çözülür hatta dışardakiler bizden özür falan diler. Ulan bekliyoruz cevap yok :/ hala yok. Cem dedim çıkmayalım kanka bekleyelim. Olm dedi manyak mısın ne zamana kadar bekleyecez.

Ben de hiç sevmem kavga gürültü 🙁 Allah’ım diyorum nerde Özgür abim. Neden gelmedi arıyorum açmıyo da 🙁 çıvdıvıcaaam :((( dışarda bi kalabalık var mahşer yeri. Gözlerim abimi arıyo inşallah şaka yapıyodur bi yerden çıkar gelir diye. Ulan bi yandan yürüyoruz bi yandan telefona bakıyorum. Neyse abi dışarı çıktık. 2’şer tane yamyam girdi kolumuza. Dedim “gardaş ben Şahan’ın kardeşiyim bi sıkıntı mı var? Hayırdır??” ama bi yandan da dua ediyorum inşallah az döverler diye. Sonra bi baktım kalabalığın oradan bi ses geliyo. Ses tanıdık… bi oh çektimmm ama ses beklediğim ses değildi 🙁 ses anamın sesiydi. GUZUUUM GUZUUUUM BIRAKIN GUZUMUUUU :((( Allahım nolur bu bi şaka olsun. Meğer rahmetli abim telefonunu evde unutmuş mesajı zar zor anam okumuş. Koştur koştur çıkışa gelmiş 🙁 yamyamlar dalga geçerek bıraktı.

O an dayak yemediğime mi sevineyim yoksa yüzlerce kişinin önünde rezil olduğuma mı yanayım bilemedim. Sonra bi anda bi ses daha duydum. Babam 🙁 annem mesajı okuyunca babamı aramış babamlar da 2 araba toplanıp gelmişler.Utanç git gide arttı yamyamlara öfkem de aynı oranda. Ertesi gün abim yanyamları bi güzel etmiş. Biz okula girip çıkarken kafalarını önüne eğiyolardı.Gerçi o rezillikten sonra ben de eğiyodum :))) yani sonuç olarak DAYAK YEMEK BAZEN GÜZELDİR ajsdhjskdkshajalla canım anam yaa gurban olduğum.

-Emrah ŞAHAN

PAYLAŞ
Önceki makaleBir Japonun Gözünden Türklerr
Sonraki makaleTarihi Ayar